logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Hakkımızda

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir.

Yapay Zeka

Geliştirdiğimiz çözümlerde Yapay Zeka tekniklerini yoğun olarak kullanıyoruz. İhtiyaca uygun makina öğrenmesi tekniklerini Dünya Standartlarında projelerinize uyguluyoruz.

m
Takım Çalışması

Projelerimizde Takım Ruhuna ve Takım Çalışmasına önem veriyoruz. Müşterileimizide ekibimizden bireyler kabul ediyoruz.

m
Hız, Kalite ve Güven

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir. Ürettiğimiz çözümleri Hız, Kalite ve Güven düsturu ile yürütüyoruz.

2006 yılından bu yana bilişim sektöründe olan tecrübemiz ile Novelty Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti kimliği altında çalışmalarımızı Bilişim Vadisi’nde sürdürmekteyiz. Yolumuza “Devamlılık – Hız – Kalite ve Güven” kelimelerini kendimize ilke edinerek başladık ve yaptığımız onlarca projede bunları kendimize düstur edindik.

 

Devamlılık olmazsa hızlanamazsınız, Hız olmazsa işin tadını kaçırırsınız, Kalite olmazsa koşarken düşerseniz ve en önemlisi bu üç faktör bir araya gelmezse Güven kazanamazsınız. Daha önce yapılmayanı yapmakla ve düşünülmeyeni üretmekle taklitçilik arasındaki farkı bilen saygıdeğer müşterilerimizle sayısız projeye imza atabilmek için çok heyecan duymaktayız. Küçük yada büyük proje ayıt etmeden bütün projelerimizi aynı heyecanla yürütmekteyiz.

 

Novelty sektörün önde gelen isimlerinden kurulu, deneyimli kadrosu mükemmellik, gelişme ve ekip çalışması değerlerini temel felsefesi olarak kabul etmiştir. Bu yaklaşımla, bir projenin tüm aşamalarında yaratıcı ve kusursuz çözümler üretmektedir. İş hayatının en önemli parçası olarak kabul edilen uzmanlık, her gün yeni şeyler öğrenerek, sürekli gelişmeyi gerektirir. Firmamız bu yaklaşımı sayesinde her gün gelişen teknoloji dinamiklerine kolayca adapte olmaktadır. Hizmet verdiği kuruluşlarla verimli ve uzun vadeli ilişkiler kuran firmamız, geliştirdiği projelerde bilgi ve deneyimlerini paylaşarak bir projeyi fikir aşamasından başlayarak hayata geçirmektedir.

 

Novelty Bilişim hayata geçirdiği, global ölçekli kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş projelerin, başında yaptığı detaylı tasarım ve analizlerle karşılaşılabilecek riskleri en aza indirmektedir. Projenin tesliminden sonra verilen danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle projeyi teslim alan tarafın projeye adapte olmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Novelty Bilişim tüm süreçlerde ve hizmet sonrasında hizmet verdiği organizasyona kesintisiz destek sunmaktadır. Bir yandan bireysel yaratıcılığı desteklerken bir yandan da verilen hizmetlerin kalite güvencesi olan ekip çalışmalarına büyük önem vermektedir. Novelty Bilişim’in amacı, gerek birlikte çalıştığı kuruluşlarla, gerekse ekibiyle kurduğu doğruluk, açıklık ve güven ilkeleri doğrultusunda, sürekli çalışıp öğrenirken, hizmet verdiği organizasyonların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni hizmetler geliştirmek ve onların memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.