logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Prensiplerimiz

Devamlılık – Hız – Kalite ve Güven

Yaptığımız bütün projelere aynı önemi gösteriyor. Kaliteli ve Tutarlı projeler geliştirebilmek için araştırıyor ve her zaman kendimizi geliştiriyoruz.

• Vizyonumuz, yenilikçilik ve paylaşım ruhunu ortaya koyarak, yaptığımız işlerde ticari anlayıştan daha çok hizmet anlayışını ön planda tutmaktır.

 

• Misyonumuz, verdiğimiz yazılım hizmetlerini sürekli geliştirerek projelerimizi dünya standartlarının üzerine çıkarmaktır.

 

• Analiz, başarının gerçek sırrıdır. Doğru analiz ile en karmaşık problemlerin kolayca çözülebileceği gibi güçlü bir analiz ve tasarım ile başarılı projeler ortaya konabilir.

 

• AR-GE, bütün projelerimizde uluslararası standartlarda AR-GE süreçlerini işletiyoruz. tekniklerimizi ve teknolojilerimizi devamlı iyileşteriyoruz

Kaliteli Projeler Geliştirebilmek İçin, Uluslararası Standartları Takip Ediyor ve Projelerimizde Uyguluyoruz.

Bizim için kalite;  ürün, fiyat, hizmet, teslimat ve satış sonrası hizmette mutlak müşteri memnuniyeti demektir. Ürün kalitesine gösterilen ilgi, çok ciddi çalışmalar sonrasında üretici seçimi ile başlar,  ürünün kullanıcısından gelen geribildirimlere kadar tüm süreçlerde devam eder. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olan şirketimiz,  sürekli iyileştirme anlayışı ile her geçen gün partnerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendisini geliştirmektedir

Analiz ve Planlama

Yazılım yaşam döngüsünün ilk aşamasıdır. Temel ihtiyaçlar belirlenir, proje için fizibilite çalışmaları yapılır (maliyetlerin ve sistemin yararlarının tanımlanması) ve proje planlaması gerçekleştirilir.

Tasarım

Yazılım ürün tasarımı, müşterinin gereksinim ve isteklerini karşılamak üzere yazılım ürününün özellikleri, yetenekleri, ve arayüzlerinin belirlenmesi etkinliğidir.

Test

Kodlama süresince ve kodlama sonrasında yapılan diğer önemli aşama test’tir. Erken test et yaklaşımı ile (early testing) hareket edip, analiz aşamasından itibaren test faaliyetleri yürürüyoruz

Develop

Tasarım aşamasının belirli bir olgunluğa ulaşmasıyla birlikte Kodlama aşaması başlar. İyi kod, okunabilirliği ve bakımı kolay olan basit koddur. KISS (Keep it simple) prensibine göre projelerimizi geliştiriyoruz.