Yapay Zeka Danışmanlığı

Bir Yapay Zeka Çözümüne İhtiyacınız Varsa Novelty Yüzlerce Projeden Gelen Deneyimi ile en İyisini Size Sunar

Yapay Zeka (YZ) günümüzde birçok farklı sektörde yeni iş modelleri, yeni ürün / hizmet teklifleri ve iş ekosistemlerini mümkün kılan en güçlü, dönüştürücü teknolojilerden biri haline geldi. Gartner araştırmalarına göre, şirketlerin yapay zeka yatırımlarında tetikleyici rol oynayan en önemli üç etken müşteri deneyimini iyileştirmek (%59), maliyetleri azaltmak (%54) ve gelir artışı sağlamak (%43) olarak göze çarpıyor. Yapay Zeka teknolojileri, kurumlar içerisinde etkin otomasyonu hayata geçirerek performans ve üretkenliği artırmalarına yardımcı olur. Bu sayede kurumlar daha yüksek gelir, maliyet iyileştirmesi ve yüksek müşteri bağlılığı gibi kazanımlar sağlar.

Veri Bilimcilerimiz ve Yapay Zeka Mühendislerimiz uzun yıllardır edindikleri deneyimleri ihtiyacınıza özgü algoritmaları geliştirir, size end-to-end çözümler sunar.

Tahmine Dayalı Analitik
(Predictive Analytics)

Müşteri davranışını ve sonuçlarını tahmin etmenize ve işinizi doğru yönde büyütmenize yardımcı olan yapay zeka uygulamaları geliştiriyoruz.

Makine Öğrenimi ve Veri Bilimi
(Machine Learning and Data Science)

Makine Öğrenimi hizmetlerimizle, toplanan verilerden yeni şeyler öğrenerek doğruluğu en üst düzeye çıkaran ve hataları azaltan kendi kendine öğrenen algoritmalar oluşturuyoruz.

NLP ve Metin Analizi
(NLP & Text Analysis)

Doğal metin verilerinden anlam çıkarabilen ve müşteri odaklı girişimler gerçekleştirebilen özel AI uygulamaları geliştirmek için Natural Language Processing kullanıyoruz.

Konumaş Sentezi
(Speech to Text)

Kullanıcıların ses yoluyla iş hizmetleri ve ürünleriyle etkileşime girmesine olanak tanıyan ses tanıma ve NLP özellikli ses asistanları için speech-to-text teknolojileri geliştiriyoruz.

Görüntü İşleme
(Computer Vision)

Görüntü İşleme hizmetleriyle canlı ve çevrimdışı video karelerinden ve görüntülerden eyleme dönüştürülebilir sonuçlar çıkararak kuruluşların operasyonlarının verimliliğin artırmasına yardımcı oluyoruz.

Proses Otomasyonu
(Process Automation)

Veri Bilimcilerimiz ve Yapay Zeka Mühendislerimiz üretkenliği artıran, iş süreçlerinde devrim yaratan ve insan emeğini azaltan otomatik çözümler geliştiriyor süreçlerinizi iyileştiriyor.

Yapay Zeka Tabanlı Bir Çözüme İhtiyacınız Varsa Deneyimli Ekibimizle Çözüm Geliştirelim

Bütün Dünya'da farklı konularda Yapay Zeka Teknolojileri ile geliştirdiğimiz yazılımlarla on binlerce noktada çözümlerimiz çalışıyor