logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
Güçlü

NoveltyFace Yüz Tanıma Sistemi, kısmi engelleme, uygun olmayan aydınlatma gibi olumsuz etkilere karşı tutarlı yüksek Yüz Tanıma performansı sunar.

true face recognition software
Doğru

NoveltyFace Yüz Tanıma Sistemi, sınıfında lider yüksek performanslı Yüz Bulma ve Tanıma algoritmaları ile yüksek doğruluk oranı ile Yüz Tanıma Sistemi sunar.

strong face recognition
Hızlı

Akıllı ve önde gelen Yüz Tanıma algoritmamız ile işletim sistemi bağımsız olarak istediğiniz cihazda son derece hızlı şekilde çalışır.

advanced face recognition
Sınırsız

Yüz Tanıma Sistemimizde, bir resimdeki algılanabilir yüz sayısı için herhangi bir sınırımız yoktur. Büyük grup fotoğrafları kolayca işleyebilirsiniz.

Her Ölçekteki Yüz Tanıma Sistemi ihtiyaçlarınız için NoveltyFace çözümleri ile profesyonel ekibimizden destek alın.

NoveltyFace – Yüz Tanıma Sistemi

Emniyet, kolluk kuvvetleri, sosyal projeler ve istatistik çalışmaları için yapay zeka destekli Yüz Tanıma Sistemi çözümleri sunuyoruz. Yüz Tanıma Sistemimiz hakkında daha deyalı bilgiyi aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

Yüz Tanıma Sistemimizin Özellikleri
Yapay Zeka destekli Yüz Tanıma Sistemi

NoveltyFace

NoveltyFace Yüz Tanıma Sistemi, açık ya da kapalı alanlarda sürekli olarak güvenliği sağlamak yada çeşitli analitik veriler çıkartmak için yüksek doğrulukla çalışabilen Yüz Tanıma Sistemidir.

facial recognition

NoveltyFace, görüş alanı içerisindeki tüm yüzleri algılayabilir, yüz veri tabanından arama yapar ve arama sonucunda bulunan yüzler için benzerlik oranı hesaplar. Canlı görüntü üzerinden, görüntü arşivinden, veri bankasından ya da kullanıcı tarafından yüklenen görüntüler üzerinden gerçek zamanlı olarak çalışır ve bu sayede aranan ya da bilinen kişileri yüksek doğruluk oranı ile tespit edebilir.

NoveltyFace yapay zeka teknikleri ile geliştirilmiş yüz analizi özelliği bulundurmaktadır. Yüz analizi özelliği ile cinsiyet, yaş veya grup halinde bulunma gibi farklı kriterlere göre arama yapabilir ve veri tabanında taranmış bir yüzü olmasa dahi aranan şahısla ilgili yakın sonuçlara ulaşabilir. Örneğin, mavi giymiş bütün erkekleri, iki kişilik grup halinde hareket eden tüm erkekleri ya da otuz yaşının üstündeki tüm kadınları listeleyebilir ve bunlara göre filtreler uygulayabilirsiniz. Bu sayede yüz veri tabanında zaman dilimlerine göre tespit edilen görüntüler filtrelenilir ve listelenebilir.

NoveltyFace, kara liste yada beyaz listede yer alan kişiler için operatörlere uygulama üzerinden sesli ve görsel olarak uyarı verir. Yüz veritabanında tanımlanmış olan kişilerin daha önceden ne zaman geldiği, ne kadar sürelerle bulunduğu gibi bilgiler bulabilir. Aynı şekilde aranmak isteyen bir şahsın o an şehrin/binanın neresinde bulunduğunu canlı görüntülerde yüz araması yaparak bulunabilir. Bu sayede insan gözünden kaçabilecek şüpheli, suçlu ya da aranan kişilere zamanında müdahale edilmesini sağlanabilir.

NoveltyFace ile canlı olarak gerçek zamanlı görüntüler üzerinden çalışma yapılabileceği gibi kaydedilmiş görüntüler üzerinden de yüz tanıma yapılabilir. Kalabalık alanlarda aynı anda birden fazla yüz tanıma yapılabilir ve tüm bu işlemler yüksek doğruluk oranlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yüz Tanıma Projenize başlamak İçin hazırmısınız ?

Her türlü ölçekteki Yüz Tanıma Yazılım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime uzman ekibimizden destek alabilirsiniz !

Geniş Kullanım Alanı

İnsan akışının yoğun olduğu bölgelerde gerçek zamanlı yüz tanıma yapar ve en yüksek seviyede toplum güvenliği ve analizi sağlar.

Hava Alanları

Alışveriş Merkezleri

Sınır Kapıları

Toplu Taşıma Araçları

Stadyumlar

Kampüsler

facial recognition